Zkušenosti klientů

    Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu naše produkty užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky , tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích. Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukosy v krvi nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem. Osoby trpící bolestivostí kloubů pociťují úlevu. U osob trpících bolestmi hlavy došlo k vymizení těchto stavů. Dále ženy pocítily snížení nebo vymizení příznaků spojených s premenstruačním syndromem a bolestivou menstruací. Muži si chválí zvýšení potence. Projevy alergie u osob trpících sennou rýmou nebo alergickým zánětem spojivek se také snížily. Po chirurgických zákrocích dochází k rychlejšímu hojení ran. Většina osob si chválí lepší kvalitu spánku, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy. Molekulární vodík hydratuje pokožku a zlepšuje plet´. U klientů s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti. Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců. Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.

 

 

 

Má první zkušenost s molekulárnim vodikem

V pátek 17.5.2013 jsem začal na sobě zkoušet tento produkt. Léčím se již několik let na těžké astma. Vyzkoušel jsem už kdejaké potravinové doplňky od různých firem, a to jak českých, tak i zahraničních. S různými výsledky…  Už v neděli, t.j. ! třetí den jsem cítil na sobě jasné změny. Cítím se o mnoho líp, více energie a s kašlem je to o mnoho lepší. Pořád nemohu uvěřit, jak rychle molekulární vodík zabírá. Dá se použít na všechno. Každý máme kolem sebe lidi, kteří mají zdravotní problémy, kteří se „léčí“ naší slavnou chemií a věří, že se vyléčí. Stejně jako jsem věřil i já.
 
S takovýmto produktem, který působí velmi rychle a spolehlivě se dá pomoci velkému množství lidí. Když jsem se s molekulárním vodíkem seznámil poprvé, zdál se mi tento výrobek předražený. Po zjištění účinnosti jsem si spočítal, kolik peněz utratím v lékárně a prvotní názor jsem změnil.
 
23.5.2013 jsem se zúčastnil semináře v Ostravě, kde o molekulárním vodíku přednášeli lékaři. Bylo zde řečeno mnoho užitečných a zajímavých informací a přítomno bylo přes sto lidí. Byli zde přítomni hosté z různých koutů naší republiky, hosté ze Slovenska a z Polska. Byli jsme zde seznámeni lidmi, kteří již mají svou vlastní zkušenost, s jejich zdravotními zlepšeními. Hovořím zde o faktech, ne o domněnkách.
 
Mé doporučení tedy zní: pomáhejme lidem, kteří to potřebují. Začněme u sebe, abychom mohli předat vlastní zkušenost a doporučení. Abychom si sami vylepšili své zdraví a pomohli i ostatním.

Jaroslav Kovář, Ostrava  

 

Výsledky? Neskutečné!

Již od neděle jsem se necítil dobře a viróza mě nakonec po velmi náročném dni přemohla v pondělí večer s tím, že maximálního vrcholu dosáhla v úterý, kdy jsem měl krk zahnisaný, kašlal jsem a vykašlával odporně zbarvený hlen, nemohl mluvit a všechno to svinstvo jsem měl i v očích, takže jsem ani neviděl. Lékař na pohotovosti mi napsal antibiotika, ale já se rozhodl k experimntu a masivně jsem nasadil doporučovaný produkt. Bral jsem každé dvě hodiny 4 tablety. 

 

Výsledek? Neskutečné až zázrak - již včera večer t.j. po 24 hodinách od tohoto masivního nasazení jsem se cítil skvěte a nyní musím konstatovat, že jsem v naprostém pořádku.

 

Proč jsem podstoupil tento experiment namísto toho, abych užíval lékařem doporučená antibioika? Trpívám dnou a při antibiotikách dostávám ošklivý bolesivý dnavý záchvat a navíc se mi vždy neskutečně i zhorší lupenka. 

 

Po masivním nasazení tohoto produktu s molekulárním vodíkem jsem se zbavil problému v maximálně možné krátké době a bez jakýchkoliv vedlejších následků.

 

Jsem velmi rád, že jsem byl s jedinečným produktem seznámen a mohu všem jen doporučit.

 

Pavel Prchal, Praha

 

Konkrétní výsledek užívání od ženy - jedno balení - 3 tablety 3 x denně

1. Po cca třech dnech se upravil stav žaludku a vyměšování, po mnoha letech zmizela něco jako zácpa, což je u žen běžné- kdy je potřeba jen tak 1 až 2 x za týden.

 

Po třech dnech je stolice pravidelná, denně a v pohodě. To je velký úspěch.

 

2. Mnoho let měla mírné hučení v hlavě a jemné pískání v uších . Tento stav má mnoho známých kolem.

 

Hlava i pískot zmizel. A - to ani doktoři si s tím nevěděli rady, když s tím byla několikrát u nich. Bezvadné.

 

Klidně to můžete použít jako konkrétní příklad běžného uživatele.

 

Já pak udělám s ženou krátký clip o pozitivním účinku a konkrétních poznatcích.

 

 

Jiří, Kvasice

 

Chlapeček 3 roky - opakovaná infekce středního ucha

Pro opakované infekce středního ucha byl malý syn mojí kolegyně hospitalizován. Byla mu nasazena antibiotika. Doporučila jsem podávat chlapečkovi drcené tablety molekulárního vodíku  , 2 -3 krát denně jednu tabletu na lžičce vody. Zánět velmi rychle ustoupil a páni doktoři byli velmi udiveni, že se ouško za tak krátký časový úsek krásně vyčistilo. 

Petra Dobešová, Brno

Neskutečný příběh - záchrana před operací

V noci z 28. na 29.8. jsem pocítil bolestivé tlaky na prsou. Okamžitě jsem začal užívat molekulární vodík 5tabl. a odjel na pohotovost, kde mi udělali EKG a vzali krev. Měření nic neprokázalo, ale hodnoty krve už nebyly zcela v pořádku. Chtěli si mě tam nechat na pozorování s podezřením na infarkt. Toto jsem odmítl a na revers odešel domů. Během dne jsem se věnoval svým pracovním povinnostem a pro stálý tlak na prsou jsem se znovu dostavil na pohotovost do Nového Jičína. Odtud mě okamžitě, převezli do nemocnice v Třinci. Zde jsem byl hospitalizován a lékař mi sdělil, že chodím 12 hodin s akutním infarktem. Ihned mi provedli angioplastiku. Po celou dobu od počátku bolestí jsem užíval co tři hodiny 5 tablet Recovery. Do tří dnů se lékaři měli rozhodnout, jestli bude proveden bypass nebo opět angioplastika. Po dobu hospitalizace jsem užíval 5x denně 5 tablet molekulárního vodíku. Po třech dnech byla znovu provedena kontrola stavu srdce a cév a bylo rozhodnuto, že ani jedna operace nebude třeba, protože došlo k rychlému zlepšení. Když jsem se lékaře ptal, jestli na zlepšení může mít vliv molekulární vodík, tak mi řekl, že to sice nemůže úplně potvrdit, ale je vysoce pravděpodobné, že ano. Čtvrtý den od hospitalizace jsem byl propuštěn domu a další kontrola za ½ roku.

Pro mě osobně je to jasný důkaz, že vodík odvedl kvalitní práci a zachránil mi život. Molekulární vodík má schopnost vstoupit přímo do buňky a prokysličovat ji. A díky této schopnosti dokázal, že buňky srdečního svalu postižené infarktem, byly po celou dobu zásobeny kyslíkem a tím je udržel životaschopné. A také přispěl k jejich rychlé regeneraci. Již po 3 týdnech jsem absolvoval první trenink (hraji závodně stolní tenis) a za další týden dokonce první mistrovské utkání. Podotýkám že bez jakýchkoliv zdravotních potíží. Nyní pokračuji s užíváním m. vodíku 3x denně 3 tablety

Frantíšek Dvorský, 56let

Máte i Vy své vlastní zkušenosti?

Podělte se tak s ostatními o své zkušenosti s molekulárním vodíkem